ASPEN - dwa pokolenia potomków | Dzieci | Partner
Wnuki wg imienia strona 1 | Wnuki wg imienia strona 2
Wnuki wg hodowli strona 1 | Wnuki wg hodowli strona 2
Wnuki ASPENA - przydomek hodowlany według kolejności alfabetycznej - str.1
L.p. | Przydomek hodowlany | Imię | Data urodzenia | Nr rodowodu | HD | 1.Miejsce pobytu 2.Hodowla 3.o/ZKwP reproduktor |
Osiągnięcia i inne informacje | Informacja o śmierci |
|
Data | AOD | ||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
1 |
Alpejska Fantazja | CAMA | *14.04.2002 | Sławków | |||||
2 |
Alpejska Fantazja | DUKAT | *20.08.2003 | Zabrze | |||||
3 |
Altura | CASSIEIOPIA | *18.04.2003 | PKR II-76323 | Warszawa | Zw.Mł., medale: 2xzłoty, srebrny, 3xbrązowy |
|||
4 |
Altura | CAVALIERO | *18.04.2003 | Białogard | |||||
5 |
Altura | CERRUTI | *18.04.2003 | PKR II-75834 |
A |
Słoneczko | 2xCWC, NSwR | ||
6 |
Altura | CHALLENGER | *18.04.2003 | Konstancin | |||||
7 |
Altura | CHIANTI | *18.04.2003 | Rzeszów | |||||
8 |
Altura | CHIEMSEE | *18.04.2003 |
A |
Tiggett | 2xZw.Mł., 3xCWC | |||
9 |
Altura | CHIVAS | *18.04.2003 | Lubaczów | |||||
10 |
Altura | CORTES | *18.04.2003 | Pruszków | |||||
11 |
Altura | CZAKA | *18.04.2003 | Warszawa | |||||
12 |
Altura | DARK CHOCOLATE | *19.02.2002 | Siedlce | |||||
13 |
Altura | DARK KING | *19.02.2002 | Racibórz | |||||
14 |
Altura | DARLING DRAGON | *19.02.2002 | Warszawa | |||||
15 |
Altura | DEMONIC DEFENDER | *19.02.2002 | Kraków | Zwycięzca Młodzieży, NPwR |
||||
16 |
Altura | DOUBLE DYNAMIT | *19.02.2002 | Poznań | |||||
17 |
Altura | DREAMY DANDY | *19.02.2002 | Warszawa | |||||
18 |
Berneńskie Cudo | FANNY | *22.04.2002 | Kraków | medal srebrny | ||||
19 |
Berneńskie Cudo | FART | *22.04.2002 | Przemyśl | |||||
20 |
Berneńskie Cudo | FIGA | *22.04.2002 | Lublin | |||||
21 |
Bernitus | BORYS | *20.02.2000 | ||||||
22 |
Bernitus | BOSMAN | *20.02.2000 | Warszawa | |||||
23 |
Bernitus | MARCUS | *08.03.2001 | PKR II-68042 | Jugów | medal brązowy | |||
24 |
Camel | ARMAN | *05.09.1999 | Piastów | |||||
25 |
Camel | ASSUNTA | *05.09.1999 | Złota Jabłoń | |||||
26 |
Camel | ATENA | *05.09.1999 | Warszawa | Kl.Weteranów Wyst. Stołeczna 2007 - medal złoty |
||||
27 |
Camel | BAFLO | *28.04.2000 | Gdańsk | CWC, medal złoty | ||||
28 |
Camel | BINGO | *28.04.2000 | PKR II-63700 | ZKwP o/Kraków |
||||
29 |
Camel | BOSS | *28.04.2000 | PKR II-65504 | Wysowa | ||||
30 |
Camel | SUPER MEN | *12.07.2002 | ||||||
31 |
Camel | YORK | *14.03.1999 | PKR II-61658 |
A1 |
ZKwP o/Warszawa |
CWC | ||
32 |
Camel | YUKON LEONARD | *14.03.1999 | Milanówek | |||||
33 |
Chcę Więcej | AKIRA | *13.03.2004 | Wrocław | |||||
34 |
Chcę Więcej | ALEX | *13.03.2004 | Irlandia | |||||
35 |
Chcę Więcej | ALMA | *13.03.2004 | Dąbrowa Górnicza | |||||
36 |
Chcę Więcej | ALTRA | *13.03.2004 | Siemianowice | |||||
37 |
Chcę Więcej | AMIGO | *13.03.2004 | CMK/BSP/ 3968/-04/04 PKR II-78933 |
Czechy- h.Gasadela | Zwycięzca Młodzieży | |||
38 |
Chcę Więcej | ARGO | *13.03.2004 | Dąbrowa Górnicza | |||||
39 |
Chcę Więcej | ASTRA | *13.03.2004 | Bytom | |||||
40 |
Chcę Więcej | AURA | *13.03.2004 | Katowice | |||||
41 |
Chcę Więcej | AXEL | *13.03.2004 | PKR II-83999 | ZKwP o/Katowice |
2xCWC, NPwR, BOB | |||
42 |
Chcę Więcej | BEN | *13.03.2004 | PKR II-87467 | Chorzów | medal srebrny, brązowy | |||
43 |
Chcę Więcej | BIANKA | *13.03.2004 |
A |
Warszawa | 3xocena doskonała | |||
44 |
Czartak | MAJA-VIENNA | *14.10.2000 | Kraków | |||||
45 |
Czartak | MONA | *14.10.2000 | Węgrzce Wielkie | |||||
46 |
Czartak | MORO | *14.10.2000 | Kraków | |||||
47 |
Czartak | NEWTON | *19.09.2003 | Nowy Sącz | medal brązowy | ||||
48 |
Czartak | NORMA | *19.09.2003 | k/Olkusza | medal brązowy | ||||
49 |
Duch Wrzosowisk | TEOBALD | *17.06.2001 | PKR II-69816 | ZKwP o/Bydgoszcz |
CWC, medal złoty | |||
50 |
Figa Szwedka | KACHA | *01.10.2005 | ||||||
51 |
Fuflandia | FELLOW | *19.06.2000 | Rzeszów | |||||
52 |
Fuflandia | FENIKS | *19.06.2000 | Walce | |||||
53 |
Fuflandia | FIGO | *19.06.2000 | Zabrze | |||||
54 |
Fuflandia | FIRST LADY | *19.06.2000 | Wałbrzych | |||||
55 |
Fuflandia | FOREST | *19.06.2000 | Jełowa | |||||
56 |
Fuflandia | FUFA | *19.06.2000 | PKR II-67992 | Lamia Mater | Champion Polski | |||
57 |
Fuflandia | FUNNY | *19.06.2000 | Wichrowe Łąki | Młodzieżowy Champion Polski | ||||
58 |
Fuflandia | GORAN | *13.04.2002 | Jełowa | |||||
59 |
Fuflandia | GRANDA | *13.04.2002 | Kraków | |||||
60 |
Gorzowska Panorama | HERTA | *20.02.2000 | Zuzikowy Kątek | |||||
61 |
Gorzowska Panorama | HONDA | *20.02.2000 | Witobelska Przystań | |||||
62 |
Gorzowska Panorama | IDA | *14.04.2000 | Koszalin | |||||
63 |
Gorzowska Panorama | IDOL | *14.04.2000 | ||||||
64 |
Gorzowska Panorama | IGUANA | *14.04.2000 | PKR II-65547 | Berneńskie Królestwo | ||||
65 |
Gorzowska Panorama | IWA | *14.04.2000 | Pakosław | |||||
66 |
Gorzowska Panorama | JAGA | *30.04.2000 | PKR II-64121 | Pod Lipami | ||||
67 |
Gorzowska Panorama | JAWOR | *30.04.2000 | Sulęcin | |||||
68 |
Gorzowska Panorama | KILER | *26.11.2000 | PKR II-76489 | Witnica | 14.12.2007 | 7 | ||
69 |
Gorzowska Panorama | KORA | *26.11.2000 | ||||||
70 |
Gorzowska Panorama | MARS | *03.06.2001 | PKR II-73859 |
A |
ZKwP o/Gorzów Wlkp. |
Champion Polski, 2xCWC |
||
71 |
Gorzowska Panorama | MAX | *03.06.2001 | PKR II-72201 | |||||
72 |
Gorzowska Panorama | PENNY | *28.09.2002 | PKR II-74946 | Królowie Nocy | ||||
73 |
Gorzowska Panorama | PORTER | *28.09.2002 | PKR II-73860 | Dargiń k/Koszalina |
||||
74 |
Gorzowska Panorama | PRINCESSA | *28.09.2002 | PKR II-73862 | Wrocław | ||||
75 |
Gorzowska Panorama | SASZA | *08.10.2003 | Ada Alladiner | medal brązowy | ||||
76 |
Gorzowska Panorama | SONIA | *08.10.2003 | z Sosnowego Kręgu | |||||
77 |
Gumisiowy Jar | ALMA | *08.07.2003 | Gumisiowy Jar | |||||
78 |
Gumisiowy Jar | ARA | *08.07.2003 | PKR II-77550 | A | Ananas | |||
79 |
Gumisiowy Jar | ARGO | *08.07.2003 | ||||||
80 |
Hebenus | BALTIC | *31.10.1999 | ||||||
81 |
Hebenus | BARD | *31.10.1999 | ||||||
82 |
Hebenus | BARON | *31.10.1999 | Sosnowiec | |||||
83 |
Hebenus | BAZALT | *31.10.1999 | PKR II-64120 |
A |
ZKwP o/Poznań |
Champion Polski, CWC, BOB, CACIB |
||
84 |
Hebenus | BERTA | *31.10.1999 | PKR II-65503 | Darda | ||||
85 |
Hebenus | BESKID | *31.10.1999 | ||||||
86 |
Hebenus | CASABLANCA | *06.07.2001 | ||||||
87 |
Hebenus | CELTIC | *06.07.2001 | ||||||
88 |
Hebenus | CERTA | *06.07.2001 | ||||||
89 |
Hebenus | CEYLON | *06.07.2001 | ||||||
90 |
Hebenus | CUBERIX | *06.07.2001 | ||||||
91 |
Hebenus | CZANTORIA | *06.07.2001 | ||||||
92 |
Hebenus | CZARA | *06.07.2001 | Polrist | |||||
93 |
Hebenus | DAFRA | *31.12.2003 | ||||||
94 |
Hebenus | DAGLEZJA | *31.12.2003 | Aninbernus | |||||
95 |
Hebenus | DEGRA | *31.12.2003 | ||||||
96 |
Hebenus | DIARA | *31.12.2003 | Wesoła k/Warszawy |
|||||
97 |
Hebenus | DIORYT | *31.12.2003 | ||||||
98 |
Hebenus | EBOR | *05.05.2004 | Szczecin | |||||
99 |
Hebenus | EBRA | *05.05.2004 | Hebenus | medal srebrny | ||||
100 |
Hebenus | EDOREA | *05.05.2004 | Rosja | |||||
101 |
Hebenus | EDORIA | *05.05.2004 | ||||||
102 |
Hebenus | ERICA | *05.05.2004 | ||||||
103 |
Hebenus | ERKA | *05.05.2004 | ||||||
104 |
Helvetius | ACAPULCO | *29.03.2004 | Łomianki k/Warszawy |
|||||
105 |
Helvetius | AMARO | *29.03.2004 | FCA N-479 | Argentyna (PKR II-79851) |
||||
106 |
Helvetius | ANDY | *29.03.2004 | Łomianki k/Warszawy |
|||||
107 |
Helvetius | ASTER | *29.03.2004 | Otrębusy k/Warszawy |
|||||
108 |
Helvetius | AURA | *29.03.2004 | Ostrów Maz. | |||||
109 |
Helvetius | AURORA | *29.03.2004 | PKR II-80954 | Katowice lub Oświęcim | medal brązowy | |||
110 |
Helvetius | DAYTONA | *09.05.2005 | Warszawa | |||||
111 |
Helvetius | DOMINO | *09.05.2005 | PKR II-85547 | ZKwP o/Warszawa |
Młodzieżowy Zw.Kl., Zw.Mł. | |||
112 |
Helvetius | MALMA | *31.07.1998 | Strome Wzgórze | |||||
113 |
Helvetius | MARCO | *31.07.1998 | Kraków | |||||
114 |
Helvetius | MARIKA | *31.07.1998 | Jasło | |||||
115 |
Helvetius | MARINO | *31.07.1998 | Limanowa | |||||
116 |
Helvetius | MARLON | *31.07.1998 | Warszawa | |||||
117 |
Helvetius | MAXWEL | *31.07.1998 | PKR II-57910 | ZKwP o/Warszawa |
||||
118 |
Helvetius | MESSA | *31.07.1998 | Przygoda | |||||
119 |
Helvetius | MISJA | *31.07.1998 | Warszawa | |||||
120 |
Helvetius | MOLLY | *31.07.1998 | Łódź | |||||
121 |
Helvetius | MONTI | *31.07.1998 | Warszawa | |||||
122 |
Helvetius | NASSA | *11.03.1999 | ||||||
123 | Helvetius | NEBRASKA | *11.03.1999 | Warszawa | |||||
124 |
Helvetius | NEFRA | *11.03.1999 | ||||||
125 |
Helvetius | NELLY | *11.03.1999 | PKR II-59388 | Ruda Komorska | ||||
126 | Helvetius | NESCA | *11.03.1999 | ||||||
127 |
Helvetius | NEXIA | *11.03.1999 | PKR II-60015 | Helvetius | Młodzieżowy Champion Polski |
|||
128 |
Helvetius | NOKIA | *11.03.1999 | Biskupiec | |||||
129 |
Helvetius | NORDYK | *11.03.1999 | Gdańsk | |||||
130 |
Helvetius | NORICK | *11.03.1999 | Warszawa | |||||
131 |
Helvetius | VARKA | *11.02.2003 | Czarcie Gniazdo | |||||
132 |
Helvetius | VASCO | *11.02.2003 | ||||||
133 |
Helvetius | VEGA | *11.02.2003 | ||||||
134 |
Helvetius | VENTO | *11.02.2003 | ||||||
135 |
Helvetius | VESTA | *11.02.2003 | ||||||
136 |
Helvetius | VIENA | *11.02.2003 | Czarcie Gniazdo | |||||
137 |
Helvetius | VILMA | *11.02.2003 | Sopot | |||||
138 |
Iwbil | KINGA | *18.12.2002 | Rumia | medal brązowy | ||||
139 |
Iwbil | LI HOPE | *22.04.2003 | Polanów | |||||
140 |
Iwbil | PRIMA | *21.10.2001 | PKR II-69817 | Kołczew | ||||
141 | Ja i Ty | BELLOR | *15.03.2002 | ||||||
142 |
Joresz | BAJA | *26.03.2003 | Bielsko-Biała | |||||
143 |
Joresz | BARY | *26.03.2003 | Warszawa | |||||
144 |
Joresz | BEN | *26.03.2003 | Chechło | |||||
145 |
Joresz | BINGO | *26.03.2003 | Żory | |||||
146 |
Joresz | BORA | *26.03.2003 | Siemianowice Śl. | |||||
147 |
Joresz | BOSTON | *26.03.2003 | Olza | xx.09.2004 | 1,8 | |||
148 |
Joresz | BUNI | *26.03.2003 | Rybnik | |||||
149 |
Joresz | CESNA | *22.02.2004 | Boronów | |||||
150 |
Joresz | CHAMPION | *22.02.2004 | Radostowice | |||||
151 |
Joresz | CHARLIE | *22.02.2004 | PKR II-78773 | Tychy | ||||
152 |
Joresz | CRAZY | *22.02.2004 | Gdynia | |||||
153 |
Julino | AGA | *01.06.2001 | ||||||
154 |
Julino | APIA | *01.06.2001 | PKR II-68273 |
A |
Alpejska Wioska | Młodzieżowy Champion Polski, Zw.Mł. | ||
155 |
Julino | ARTUS | *01.06.2001 | ||||||
156 |
Kalnarute | JAKAS | xx.xx.1999 | Litwa | |||||
157 |
Kalnarute | JARDAS | xx.xx.1999 | Litwa | |||||
158 |
Kalnarute | ODERIS | *06.09.2000 | Litwa | |||||
159 |
Kalnarute | OKTAVA | *06.09.2000 | LSVK BS 0102/00 | Litwa | ||||
160 |
Kalnarute | OPALAS | *06.09.2000 | Litwa | |||||
161 |
Kalnarute | OTELA | *06.09.2000 | Litwa | |||||
162 |
Kalnarute | SATORNAS | *04.09.2001 | Litwa | |||||
163 |
Kalnarute | SAZAMAS | *04.09.2001 | Litwa | |||||
164 |
Kalnarute | SIMPATIJA | *04.09.2001 | LSVK BS 0123 / 01 |
C |
Ringas (Litwa) | Int.Champion, BOB, CAC |
||
165 |
Kalnarute | SULTONAS | *04.09.2001 | Litwa | |||||
166 |
Kalnarute | TAGILA | *02.12.2002 | Litwa | |||||
167 |
Kalnarute | TALISMANAS | *02.12.2002 | LSVK BS 0146/03 | Litwa | ||||
168 |
Kalnarute | TEKILA | *02.12.2002 | LSVK BS 0152/03 | Litwa | ||||
169 |
Kalnarute | TORIS | *02.12.2002 | Litwa | |||||
170 |
Kalnarute | TUKANA | *02.12.2002 | Litwa | |||||
171 |
Krecia Farma | ALIS | *19.05.2001 | ||||||
172 |
Krecia Farma | AXA | *19.05.2001 | ||||||
173 |
Łamana Skała | ATENA | *01.04.2002 | medale: srebrny, brązowy | |||||
174 |
Maltabar | KARAT | *11.08.1999 | Warszawa | |||||
175 |
Maltabar | KASPER | *11.08.1999 | PKR II-61022 |
A1 |
ZKwP o/Warszawa |
Champion Polski, Mł.Ch.Pl., CACIB, Zw.PL'01, Zw.Europy-Kielce'02 |
xx.02.2007 | 7,6 |
176 |
Maltabar | MAFIA | *23.04.1998 | Warszawa | |||||
177 |
Maltabar | MATEXA | *23.04.1998 | Warszawa | |||||
178 |
Maltabar | MILLA | *23.04.1998 | Miasto Krówek | |||||
179 |
Maltabar | MOJA | *23.04.1998 | Tropheus | |||||
180 |
Maltabar | NESTOR | *22.02.2000 | Katowice | |||||
181 |
Maltabar | NOE | *22.02.2000 | Wesoła | |||||
182 |
Maltabar | NOEMI | *22.02.2000 | Warszawa | |||||
183 |
Maltabar | TAMIZA | *01.01.2002 | Łomianki | |||||
184 |
Maltabar | TIMOTHY | *01.01.2002 | Warszawa | |||||
185 |
Maltabar | TROPHEUS | *01.01.2002 | Warszawa | Zwycięzca Młodzieży | ||||
186 |
Maltabar | TUNDRA | *01.01.2002 | Warszawa | Zwycięzca Młodzieży | ||||
187 |
Miasto Krówek | AMELIA | *14.07.2000 | ||||||
188 |
Miasto Krówek | ANANAS | *14.07.2000 | ||||||
189 |
Milenijna Rodzina | AIDA | *12.04.2001 | Strumień | |||||
190 |
Milenijna Rodzina | AIRON | *12.04.2001 | PKR II-67427 |
B |
ZKwP o/Katowice |
Champion Polski, Mł.Ch.PL, 2xCACIB, 2xCWC,2x NPwR, 2x BOB |
27.10.2005 | 4,6 |
191 |
Milenijna Rodzina | ARNI | *12.04.2001 | ||||||
192 |
Milenijna Rodzina | BENITA | *11.04.2002 | ||||||
193 |
Milenijna Rodzina | BETTI | *11.04.2002 | Kraków | |||||
194 |
Milenijna Rodzina | BONA | *11.04.2002 | Zawiercie | |||||
195 |
Milenijna Rodzina | BRANDON | *11.04.2002 | ||||||
196 |
Milenijna Rodzina | BRENDA | *11.04.2002 | Wisła | |||||
197 |
Milenijna Rodzina | BRENDY | *11.04.2002 | PKR II-72818 |
A |
U Źródeł Wisły | Champion Polski, 4xCWC, BOB, 2xres.CACIB | ||
198 |
Milenijna Rodzina | BRUNO | *11.04.2002 | ||||||
199 |
Milenijna Rodzina | CAREN | *28.06.2004 | ||||||
200 |
Milenijna Rodzina | CRAZY | *28.06.2004 | Psi Gwiazdozbiór | |||||
201 |
Milenijna Rodzina | DAISY | *13.01.2005 | Wisła | |||||
202 |
Milenijna Rodzina | DELIA | *13.01.2005 | ||||||
203 |
Milenijna Rodzina | DERYL | *13.01.2005 | PKR II-82997 |
B |
Bon Voyage | Zw.Mł., NSwR, CWC | ||
204 |
Milenijna Rodzina | DEXTER | *13.01.2005 | PKR II-83994 | Paniówki | CWC, medal złoty | |||
205 |
Milenijna Rodzina | DIEGO | *13.01.2005 | PKR II-83995 | Cieszyn | ||||
206 |
Milenijna Rodzina | DONA | *13.01.2005 | Kudłate Sny | medal srebrny | ||||
207 |
Milenijna Rodzina | ELEKTRA BEE | *21.01.2006 | PKR II-88488 | Zwycięzca Młodzieży |