Berneński Pies Pasterny
Strona główna O Nas Berneńskie spacery Zdrowie Pierwsze polskie Berneńczyki Kontakt

Ród ASPENA Little Norway's - dziadka Kory

ASPEN Little Norway's | Dzieci | Partner

Wnuki wg imienia strona 1 | Wnuki wg imienia strona 2
Wnuki wg hodowli strona 1 | Wnuki wg hodowli strona 2

Ród HADDOCKA

Ród ASPENA - dwa pokolenia potomków 
powrót/back

L.p. ASPEN x imię rodowe partnerki Płeć Uprawnienia hodowlane dzieci: L.p. Informacje o wnukach ASPENA
Data miotu L.p.  Imię rodowe dzieci ASPENA Nazwa hodowli / reproduktor Data miotu  rodowód partner miotu (ojciec/matka)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
                 
01. ASPEN Little Norway's x ADA Star Kluk
1. 31.12.1996 1. KABUL Helvetius m reproduktor 1. xx.xx.xxxx DIANA Berneńska Grota
    2. KALIF Helvetius m brak informacji      
    3. KALMAR Helvetius m brak informacji      
    4. KAMA Helvetius f SEJLA 1. 14.02.2000 MUSTANG Lallalie's
    5. KARBO Helvetius m brak informacji      
    6. KARMEL Helvetius f brak informacji      
    7. KIRYS Helvetius   brak informacji      
    8. KLARIS Helvetius f CAMEL 1. 14.03.1999 HADDOCK "Maltabar"
            2. 28.04.2000 MUSTANG Lallalie's
            3. 12.07.2002 MUSTANG Lallalie's
          HEBENUS 4. 31.12.2003 AMBERDEEN
v Schweizerliebe
    9. KOREK Helvetius f brak informacji      
 
2. 31.12.1997 1. LARNI Helvetius   brak informacji      
    2. LAWINA Helvetius f brak informacji      
    3. LIGIA Helvetius f TANAIS 1. 23.05.2001 KASPER Maltabar
                 
    4. LIMBA Helvetius f BERNITUS 1. 20.02.2000 KASPER Maltabar
            2. 08.03.2001 KASPER Maltabar
                 
    5. LINDA Helvetius f HEBENUS 1. 31.10.1999 MUSTANG Lallalie's
            2. 06.07.2001 MUSTANG Lallalie's
            3. 05.05.2004 AMBERDEEN
v Schweizerliebe
    6. LUCIANO Helvetius f brak informacji      
    7. LULA Helvetius f brak informacji      
    8. LUSSY Helvetius f CAMEL 1. 05.09.1999 MUSTANG Lallalie's
            2. 11.02.2003 AMBERDEEN
v Schweizerliebe
            3. 29.03.2004 AMBERDEEN
v Schweizerliebe
            4. 09.05.2005 AMBERDEEN
v Schweizerliebe
    9. LUXOR Helvetius m brak informacji      
 
02. ASPEN Little Norway's x AGDA z Bardzkich Gór
 
3. 07.04.1996 1. CHANEL
z Bardzkich Gór
f brak informacji      
    2. COLETTE
z Bardzkich Gór
f PSIA ELITA 1. 13.01.1999 MELON od Bonzy
            2. 02.10.2000 DOLLAR v Reichenbrunnen
            3. 25.11.2002 AKORD FORTISSIMO
Bona Fide
            4. 18.06.2003 BERO v Dietenhausen
            5. 24.06.2004 BERO v Dietenhausen
    3. CZENDO
z Bardzkich Gór
f brak informacji      
4. 03.05.1998 1. DALBA Bardzkie Gór f CZARTAK 1. 14.10.2000 DOLLAR
v Reichenbrunnen
            2. 19.09.2003 EDAR Radu
 
    2. DES z Bardzkich Gór m reproduktor 1. 04.09.2001 BRANKA Kajomax
            2. 13.05.2002 MOLLI is Pusu Girios
            3. 13.05.2003 OKTAVA Kalnarute
            4. 02.04.2005 TUKANA Kalnarute
            5. 29.05.2005 OTELA Kalnarute
            6. 12.09.2005 MOLLI is Pusu Girios
 
    3. DOBI z Bardzkich Gór   brak informacji      
    4. DONKA z Bardzkich Gór f BRWINÓW 1. 07.09.2000 DOLLAR
v Reichenbrunnen
    5. DYZIA z Bardzkich Gór f brak informacji      
5. 27.05.1999 1. EDA z Bardzkich Gór f brak informacji      
 
03. ASPEN Little Norway's x ARCADIA z Wokandy
6. 16.04.1997 1. AURA Pirat   brak informacji      
                                     rodowód/pedigree
04. ASPEN Little Norway's x ASTRA Gorzowska Panorama
 
7. 30.04.1998 1. DABOR
Gorzowska Panorama
m brak informacji      
    2. DAGA
Gorzowska Panorama
f brak informacji      
    3. DIANA
Gorzowska Panorama
f brak informacji      
    4. DINO
Gorzowska Panorama
m brak informacji      
    5. DUSTIN
Gorzowska Panorama
m reproduktor      
          RUBINOWY GAJ 1. 10.03.2001 KONSPIRACJA
Duch Wrzosowisk
          DUCH WRZOSOWISK 2. 17.06.2001 BRETONKA
Wichrowe Łąki
          SOSNOWE ZACISZE 3. 05.10.2001 ASTRA
Berneńskie Ranczo
          PAPROCIA POLANA 4. 07.05.2003 MALWA
Duch Wrzosowisk
          GUMISIOWY JAR 5. 08.07.2003 RUDBEKIA
Duch Wrzosowisk
 
05. ASPEN Little Norway's x AWANTURKA z Opuszczonego Lasu
 
8. 30.04.1997 1. ACIES
Wyszeptana Opowieść
f WAKACYJNY ROMANS 1. 08.11.1999 ERAZM
Żołta Łódż Podwodna
            2. 23.07.2002 AKORD FORTISSIMO
Bona Fide
 
    2. AMANDA
Wyszeptana Opowieść
f STRZEMIESZYCE 1. 06.11.1999 MELON od Bonzy
            2. 21.11.2001 MARS ze Strzemieszyc
    3. ANNABELLA Wyszeptana Opowieść   brak informacji      
 
9. 16.03.1999 1. BELLA
Wyszeptana Opowieść
f JA i TY 1. 15.03.2002 DOLLAR
v Reichenbrunnen
    2. BONI
Wyszeptana Opowieść
  brak informacji      
    3. BRYZA
Wyszeptana Opowieść
f MILENIJNA RODZINA 1. 12.04.2001 DOLLAR
v Reichenbrunnen
            2. 11.04.2002 AKORD FRTISSIMO
Bona Fide
            3. 28.06.2004 BACIAR Psia Elita
            4. 13.01.2005 ORION
Mazurskie Wspomnienie
            5. 21.01.2006 FALK v Huttin
 
06. ASPEN Little Norway's x BELIT Maltabar
 
10. 29.10.1996 1. CARI z Eskadronu   brak informacji      
    2. CINDY z Eskadronu f FUFLANDIA 1. 19.06.2000 NATO
Wekerlei-Nagymedve
            2. 13.04.2002 APIS Dextra Alite
    3. CIRI z Eskadronu   brak informacji      
    4. CYD z Eskadronu m reproduktor      
          DEIKOWA DOLINA 1. 25.11.1999 OMEGA
z Niedźwiedziej Gawry
          DWIE TĘCZE 2. 30.04.2002 ZITA Pod Lipami
          DWIE TĘCZE 3. 12.10.2003 ZITA Pod Lipami
          DWIE TĘCZE 4. 02.05.2004 ZITA Pod Lipami
          POD LIPAMI 5. 09.07.2002 WANESA Pod Lipami
 
11. 15.05.1998 1. DORIN z Eskadronu f brak informacji      
    2. DORIS z Eskadronu f PIEŚŃ DROGI 1. 27.09.2002 HONDO
z Gemerskej Polomy
            2. 26.11.2003 ENZO v Kleindietwil
 
07. ASPEN Little Norway's x BELLA Pasterski Szałas
 
12. 23.11.1998 1. SZAMAN
Sucholeska Jama
m brak informacji      
                                     rodowód/pedigree
08. ASPEN Little Norway's x BERENIKE Wichrowe Łąki
 
13. 02.04.1998 1. ANABELLA Psy i My f ŁAMANA SKAŁA 1. 01.04.2002 DOLLAR
v Reichenbrunnen
 
09. ASPEN Little Norway's x BORGIL Maltabar
 
14. 13.05.1998 1. NUKA Norgil f JULINO 1. 01.06.2001 APIS Dextra Alite
    2. ZORBA Norgil m brak informacji      
 
10. ASPEN Little Norway's x BRAVA Magistrála
 
15. 14.07.1997 1. FUZJA
z Południowej Strony
f BERNEŃSKIE CUDO 1. 22.04.2002 APIS Dextra Alite
 
16. 12.02.1998 1. BANDI
z Południowej Strony
m brak informacji      
    2. BARIA
z Południowej Strony
f brak informacji      
    3. BETA
z Południowej Strony
f KRECIA FARMA 1. 19.05.2001 MATYS z Zielonej Willi
    4. BRUTUS
z Południowej Strony
m brak informacji      
 
11. ASPEN Little Norway's x BRETONKA Wichrowe Łąki
 
17. 17.02.1999 1. MAGGIA
Duch Wrzosowisk
f brak informacji      
    2. MAJLO
Duch Wrzosowisk
m brak informacji      
    3. MALWA
Duch Wrzosowisk
f PAPROCIA POLANA 1. 19.04.2002 SILAS v Vieraugler
            2. 07.05.2003 DUSTIN
Gorzowska Panorama
    4. MARKIZ
Duch Wrzosowisk
m brak informacji      
    5. MAŁA MI
Duch Wrzosowisk
f PĘTKOWSKIE WZÓRZA 1. 25.09.2000 VICTOR
Havas Szarvolgyi
            2. 15.03.2001 VICTOR
Havas Szarvolgyi
            3. 22.10.2002 DINGO Jobrun
            4. 17.04.2003 KEVIN Pod Lipami
 
    6. MIGOTKA
Duch Wrzosowisk
f PĘTKOWSKIE WZGÓRZA 1. 29.11.2000 VICTOR
Havas Szarvolgyi
            2. 10.09.2001 KEVIN Pod Lipami
            3. 09.12.2002 KEVIN Pod Lipami
            4. 09.08.2003 KEVIN Pod Lipami
            5. 12.04.2002 HERO OF THE DAY Janipan
 
    7. MONA
Duch Wrzosowisk
f ALPEJSKA FANTAZJA 1. 14.04.2002 AKORD FORTISSIMO
Bona Fide
            2. 20.08.2003 KENNY
z Gemerskej Polomy
 
18. 16.03.2000 1. OKARYNA
Duch Wrzosowisk
f STRÓŻ ZAGRODY 1. 09.02.2002 DOLLAR
v Reichenbrunnen
            2. 17.03.2003 AKORD FORTISSIMO
Bona Fide
            3. 14.04.2004 AKORD FORTISSIMO
Bona Fide
    2. OLIMPIA
Duch Wrzosowisk
f brak informacji      
    3. OZON
Duch Wrzosowisk
m brak informacji      
 
12. ASPEN Little Norway's x BUNGA Maltabar
 
19. 15.04.1997 1. BINGA Kajomax f STARA CHATA 1. 13.08.2000 ASMAR Radu
          SINGULARIS  1. 31.05.2001 APIS Dextra Alite
            2. 26.10.2002 AMANT Star Kluk
 
    2. BOBINA Kajomax f SINGULARIS 1. 28.09.2000 APIS Dextra Alite
            2. 31.05.2001 APIS Dextra Alite
            3. 12.02.2002 MATYS z Zielonej Wilii
 
    3. BRANKA Kajomax f KALNARUTE - Litwa 1. xx.xx.1999 GERRY
Wekerlei-Nagymedve
            2. 16.09.2000 MUSTANG Lalallie's
            3. 04.09.2001 DES z Bardzkich Gór
            4. 02.12.2002 PRIMUS INTER PARES Duch Wrzosowisk
 
    4. BROKER Kajomax m reproduktor     brak informacji
 
13. ASPEN Little Norway's x CEZONIA Wichrowe Łąki
 
20. 09.07.1998 1. JANTRA Bri-Ber f ALTURA 1. 19.02.2002 BARI Danborg
            2. 18.04.2003 ENZO v Kleindietwil
    2. JANUAL Bri-Ber m brak informacji      
    3. JARBAH Bri-Ber m brak informacji      
    4. JARVIS Bri-Ber m brak informacji      
    5. JUXAN Bri-Ber m reproduktor     brak informacji
 
14. ASPEN Little Norway's x HAPPINESS of DENMARK Bersennas
 
21. brak informacji 1. ZULA Berni f SZCZĘŚCIE KALINY 1. 14.03.2000 DRAB Psy i My
            2. 13.11.2001 DRAB Psy i My
            3. 21.01.2005 DRAB Psy i My
 
15. ASPEN Little Norway's x MAJKA z Niedżwiedziej Gawry
 
22. 14.12.1996 1. BADZI Ballada o Psie   brak informacji      
    2. BARD Ballada o Psie m brak informacji      
    3. BASKET Ballada o Psie m brak informacji      
      rodowód/pedigree          
16. ASPEN Little Norway's x OMEGA z Niedźwiedziej Gawry
 
23. 21.02.1998 1. AISZA
z Deikowej Doliny
f brak informacji      
    do rodowód/pedigree          
    10.            
17. ASPEN Little Norway's x RÓŻA Rom-Tes
 
24. 06.03.1999 1. MUFA
Oborzyska Stare
f brak informacji      
      rodowód/pedigree          
18. ASPEN Little Norway's x SANDRA z Niedźwiedziej Gawry
 
25. 14.06.1997 1. TAGA z Kopanichy   brak informacji      
    2. TARA z Kopanichy f KRAKOWSKA ULICA 1. 25.04.2000 BARI Danborg
            2. 12.04.2002 ARLEKIN Psia Elita
 
    3. TESTA z Kopanichy   ŻYWIECKA RUDZA 1. 23.02.2003 AKORD FORTISSIMO
Bona Fide
 
26. 26.04.1999 1. ULISSES z Kopanichy m brak informacji      
    2. UNIKAT z Kopanichy m brak informacji      
    3. URSUS z Kopanichy m brak informacji      
    4. UNUS z Kopanichy m reproduktor      
          ZIELONA HAŁDA 1. 26.09.2002 BESSY Neborovsky Ranc
            2. 20.07.2003 BESSY Neborovsky Ranc
            3. 06.11.2004 BESSY Neborovsky Ranc
          JORESZ 4. 26.03.2003 CRAZY Radu
            5. 22.02.2004 CRAZY Radu
          SIGŁA 6. 11.04.2003 DELI z Góralskiej
          SZALONA BABCIA 7. 05.10.2003 CARIOCA
Wakacyjny Romans
          PRZEMOŻNA CHĘTKA 8. 29.03.2004 FANTA
Gorzowska Panorama
          DZIECIĘCA ZAGRODA 9. 07.05.2004 AKSINIA Wichrowe Łąki
          CHCĘ WIĘCEJ 10. 13.03.2004 DORA Berneńska Idylla
            11. 21.04.2005 DORA Berneńska Idylla
          FIGA SZWEDKA 12. 01.10.2005 FREDERICA Top Berner
          LUKAVSKIE LUKI 1 13. 26.03.2004 AURA Bila Obora
          GASADELA 1 14. 20.02.2004 ADELA Maly Medved
            15. 03.08.2004 AMANDA Gasadela
          GUTY 1 16. 25.05.2004 BETTY Neborovsky Ranc
          HOUBOWE KRALOVSTVO 1 17. 19.03.2004 GIBI Top Berner
          CZECH REA 1 18. 30.10.2004 CAIRA Czech Rea
            19. 30.09.2005 CAIRA Czech Rea
          DOLMAR Z ALKAZARU 1 20. 08.04.2005 BEGONIA
Dolmar z Alkazaru
          hodowle czeskie 1      
19. ASPEN Little Norway's x SZAJKA Maltabar
 
27. 23.04.1998 1. MAFIA Maltabar f brak informacji      
    2. METAXA Maltabar f brak informacji      
    3. MILLA Maltabar f MIASTO KRÓWEK 1. 14.07.2002 HONDO
z Gemerskej Polomy
                 
    4. MOJA Maltabar f TROPHEUS 1. 23.12.2000 HADDOCK "Maltabar"
            2. 16.01.2002 ENZO v Kleindietwil
 
20. ASPEN Little Norway's x TAMI z Niedźwiedziej Gawry
 
28. 11.06.1998 1. AMOR Bandalonka m reproduktor      
          WAWELSKI GRÓD 1. 12.01.2001 IMBITUBA Bri-Ber
 
    2. ARAMIS Bandalonka m brak informacji      
    3. ARES Bandalonka m brak informacji      
    4. ASTERIA Bandalonka f ZIELONE PODZAMCZE 1. 25.01.2002 BARI Danborg
    5. JESSI ASTERIA Bandalonka f brak informacji      
 
21. ASPEN Little Norway's x TOSKA Maltabar
 
29. 08.08.1995 1. SZAJKA Maltabar f MALTABAR 1. 23.04.1998 ASPEN Little Norway's
            2. 11.08.1999 MUSTANG Lallalie's
            3. 22.02.2000 ASMAR Radu
            4. 01.01.2002 ENZO v Kleindietwil
    2. SZULER Maltabar m reproduktor      
          MALTABAR 1. 31.07.1998 ADA Star Kluk
            2. 11.03.1999 ADA Star Kluk
            3. 08.09.1999 AFRA Star Kluk
 
22. ASPEN Little Norway's x ZAFRA od Bonzy
 
30. 25.03.1998 1. AGNES
Maltańska Osada
f brak informacji      
    2. ALPINA
Maltańska Osada
f ŚNIEŻNA GROTA 1. 09.04.2002 HONDO
z Gemerskej Polomy
 
    3. ASTON
Maltańska Osada
m reproduktor      
          GORZOWSKA PANORAMA 1. 20.02.2000 ASTRA
Gorzowska Panorama
            2. 14.04.2000 BETTY
Gorzowska Panorama
            3. 30.04.2000 ALMA SANDRA
Pasterski Szałas
            4. 26.11.2000 GREYS SAMANTA Gorzowska Panorama
            5. 03.06.2001 BETTY
Gorzowska Panorama
            6. 28.09.2002 GREYS SAMANTA Gorzowska Panorama
            7. 08.10.2003 AILIS Guty
 
          IWBIL 8. 21.10.2001 FLORA Psia Swawola
            9. 18.12.2002 FLORA Psia Swawola
            10. 22.04.2003 COLETTE Iwbil
 
          PRZEMOŻNA CHĘTKA 11. 15.02.2002 GAJA
Gorzowska Panorama
 
          PSIA SWAWOLA 12. 18.09.2001 AXA Psia Swawola
 
          SPALONY MŁYN 13. 12.08.2000 ARIA
Gorzowska Panorama
            14. 30.04.2001 ARIA
Gorzowska Panorama
            15. 19.05.2001 JAGA Lubuska Saga
            16. 18.07.2002 JAGA Lubuska Saga
 
  30 miotów  

109 dzieci z czego:

  34 suki hodowlane
10 reproduktory
 

wnuki:

141 miotów 

Coldlight Creative - Tworzenie stron WWW / Hosting
Copyright © 2007 www.e-bernenczyki.pl | mapa serwisu | do góry Do góry strony